Inwestycja w apartamenty

Inwestycja w apartamenty Baltica Heaven - na wynajem lub użytek własny

Inwestycja w apartamenty Baltica Heaven

Dlaczego inwestycja w apartamenty Baltica Heaven się opłaca? Bo możesz organizować wynajem krótkoterminowy lub tu zamieszkać. Poznaj ofertę!

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego inwestycja w apartamenty Baltica Heaven to dobra opcja? Sprawdź poniższe infografiki, gdzie przedstawiamy największe zalety, jakie niesie ze sobą zakup mieszkania w Rogowie. Ty wybierasz, czy wolisz zarabiać na wynajmie apartamentu, a może szukasz niepowtarzalnego mieszkania dla siebie.

Inwestycja w apartamenty – zarabiaj na wynajmie!

LOKATA KAPITAŁU W BEZPIECZNY RYNEK NIERUCHOMOŚCI
Inwestycja w apartamenty nadmorskie przekłada się na długofalowe zyski finansowe przy założeniu stabilnego wzrostu rynku nieruchomości.STAŁY DOCHÓD PASYWNY NA PODSTAWIE PRAWA WŁASNOŚCI
Wynajem krótkoterminowy zapewnia pewne i bezpieczne zarobki na wiele lat, gdyż branża ta rok do roku notuje wzrosty sprzedaży.OKOLICA PRZEŻYWAJĄCA BOOM INWESTYCYJNY
Województwo zachodniopomorskie oraz powiat kołobrzeski to trzecia najpopularniejsza destynacja noclegowa w Polsce (po Warszawie i Krakowie).

Niepowtarzalna Lokalizacja

NIEPOWTARZALNA LOKALIZACJA NAD MORZEM BAŁTYCKIM
Rogowo znajduje się w otulinie lasów pomiędzy Bałtykiem i jeziorem Resko Przymorskie, zaledwie 15 km od Kołobrzegu.

SPORE OBŁOŻENIE MIEJSC NOCLEGOWYCH W POWIECIE
W sezonie letnim okoliczne hotele odnotowują około 98% obłożenia miejsc noclegowych, zaś poza sezonem ok. 70%.

NAJLEPSZY DOSTĘP DO CZYSTEJ NATURY
Aż 35,4% powierzchni województwa zachodniopomorskiego pokrywają lasy, które są też atrakcją Rogowa i okolic.

ALTERNATYWA DLA ZATŁOCZONYCH KURORTÓW
Baltica Heaven w Rogowie charakteryzuje się ciszą i spokojem, co z kolei przekłada się na atut dla tych, którzy cenią sobie prawdziwy odpoczynek i relaks.

UMOWA BEZPOŚREDNIO Z OPERATOREM
Inwestycja w apartamenty Baltica Heaven odbywa się na podstawie umowy bez żadnych pośredników, co zapewnia najlepsze warunki sprzedaży i 100% bezpieczeństwa.

Inwestycja Baltica Heaven

zamieszkaj w Rogowie!

WŁASNE MIESZKANIE NAD MORZEM PRZEZ CAŁY ROK
Inwestycja w apartamenty nadmorskie to rewelacyjna opcja dla każdego, kto chce uciec od zgiełku miasta i zamieszkać tuż nad brzegiem Bałtyku.

PRYWATNOŚĆ POŁĄCZONA Z LUKSUSOWYMI UDOGODNIENIAMI
Na terenie Baltica Heaven nie tylko wypoczniesz i wyciszysz się, ale otrzymasz również dostęp do nowoczesnych udogodnień: basenu, boisk, placu zabaw, parkingu i nie tylko.

NAJLEPSZY KOMFORT DLA CAŁEJ RODZINY
Teren Baltica Heaven został zaprojektowany z dbałością o wszelkie detale tak, żeby dorośli oraz dzieci mogli korzystać z nowoczesnych udogodnień.

Urlop nad Bałtykiem przez cały rok

Inwestycja Baltica Heaven

URLOP NAD BAŁTYKIEM PRZEZ CAŁY ROK
Inwestycja w apartamenty nadmorskie pozwala Ci cieszyć się najlepszymi korzyściami z mieszkania blisko linii brzegowej przez 365 dni w roku.

NOWOCZESNE OSIEDLE ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO
Cały teren osiedla Baltica Heaven podlega całodobowemu monitoringowi, jest bardzo dobrze oświetlony i ogrodzony, zaś wjazd odbywa się przez bramę sterowaną pilotem.

APARTAMENTY Z OGRÓDKIEM LUB MIESZKANIA Z TARASEM
W Baltica Heaven możesz wybierać spośród różnych projektów architektonicznych naszych mieszkań, które zapewniają nietuzinkowe doświadczenia dla lokatorów.

Galerie

Zobacz nasze galerie