05 Kwi 2016

Wiosenne (nie)porządki

Szanowni Państwo!

Każda budowa przechodzi taki etap, gdy teren zewnętrzny po względnie długim okresie stałego, ale okiełznanego bałaganu nagle zaczyna wyglądać jeszcze gorzej, mimo że zbliża się koniec robót. To znak, że zaczęły się roboty drogowe i dopiero nawiezienie ziemi urodzajnej pod zieleń da estetyczne ukojenie oczom. Ten właśnie etap osiągnęliśmy i z nieporządku zaczyna wyłaniać się upragniony porządek.

Drogowcom do wykonania został już ostatni element tj. plac między budynkiem apartamentowym a zbiornikiem wodnym i kosmetyka. Światło dzienne ujrzał zadaszony do tej pory błękitny zbiornik wodny i wykończona łupkiem tylna ściana budynku technicznego, która będzie kaskadą wodną. Równolegle przygotowywany jest teren pod zieleń, by w maju mogła ona już cieszyć nas swoim żywym kolorem.

Informujemy, że wszystkie lokale w budynku apartamentowym zostały sprzedane a w ofercie mamy lokale w kameralnych domkach:
partery z ogródkami
2-poziomowe lokale z dużymi tarasami w osi pn-pd.

Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży na terenie inwestycji, które jest czynne od wtorku do soboty w godzinach 9:00-17:00.

Powrót wstecz